Виготовлення зварних балок

svarnaya-balka

ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ЗВАРНИХ БАЛОК
Важливою причиною є необхідність виготовлення балки з розміром більше 1000 мм. Такі вироби часто застосовуються в якості несучих конструкцій для підкранових колій. Мостові крани великої вантажопідйомності вимагають застосування потужних двотаврів великого номера, але вони не прокатуються. Вихід один-виробництво зварної балки. Подібні ситуації, коли навантаження перевищують можливості гарячекатаних балок, зустрічаються досить часто.

Останнім фактором на користь зварних двотаврів є можливість отримання спеціальних розмірів і геометрії, під замовлення. Технологія прокатки забезпечує дуже широкий асортимент розмірів і співвідношень ширини полиць до висоти, але виготовлення зварної балки з іншою геометрією принципово, ні чим не обмежена.

Наша компанія здійснює виробництво зварних двотаврових балок за спеціальними розмірами на замовлення. Причому варто відзначити важливу перевагу-замовляючи у нас двутавр, ви можете отримати готовий, потрібний вам виріб. Тобто будуть просвердлені всі отвори для кріплення деталей, приварені ребра жорсткості і т.д. Зрозуміло, все буде зачищено і пофарбовано відповідно до ГОСТу. В цьому випадку, покупцеві відвантажується не просто виготовлена зварна балка, вартість якої менше ніж ціна звичайного двотавра, він отримує готову до установки металоконструкцію. Такий підхід знижує витрати і економить час виробництва.

КОЛОНИ ЗВАРНІ З ДВОТАВРУ
Колонний двотавр рідко використовується в якості балок перекриття або інших елементів, не пов’язаних з вертикальним навантаженням. Широкі і товсті полки практично не дають переваги при горизонтальному навантаженні, при цьому значно збільшують витрату металу. В результаті колонний двутавр має найбільшу вагу погонного метра серед двутавров, головним його призначенням залишаються колони, в іншій якості його використовувати не вигідно.

У зв’язку з цим, замовляючи в нашій компанії “С-плс” зварні балки для колон, будівельники отримують додаткову перевагу в порівнянні з придбанням гарячекатаного прокату. Покупець може відразу отримати не просто колонний двутавр, а повністю готові до установки колони. Виріб буде точно відповідати всім розмірам. У заводських умовах, відповідно до креслень будуть просвердлені необхідні отвори, на колону будуть встановлені всі додаткові елементи необхідні за проектом.

Операції зварювання будуть виконані відповідно до ГОСТів і з обов’язковим контролем якості. При необхідності колони будуть загрунтовані і пофарбовані.

З’явилися додаткові питання?

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com