Ремонт акустики та саундбарів

Сервісний центр «С-плюс» здійснює ремонт акустичних систем у Києві – пасивних (підключаються до зовнішнього підсилювача) та активних (з вбудованим підсилювачем, колонок), а також ремонт концертної акустики.

Акустичні системи міцно увійшли до життя справжніх поціновувачів музики, які вже ні дня не можуть провести без потужного та якісного звучання улюблених композицій. На жаль, будь-яка техніка рано чи пізно ламається, тому при спотворенні або повній відсутності звуку в музичному центрі може знадобитися ремонт акустичних систем.

Ми працюємо з системами різних цінових категорій, у тому числі з Hi-End пристроями, різною комплектацією та варіантами виконання:

  • що поставляються у складі музичних центрів, домашніх кінотеатрів;
  • незалежні акустичні системи;
  • обладнання професійного призначення.

Види ремонту

Поломки звукової апаратури можуть бути різними, відповідно і ремонт акустичних систем можна розділити на кілька категорій, залежно від складності:

  • простий ремонт, який не потребує заміни деталей чи окремих блоків;
  • складний ремонт, у якому відбувається повна чи часткова заміна комплектуючих;
  • реставрація, яка часто потрібна після самостійного ремонту, очищення від корозії або усунення механічних пошкоджень;
  • профілактика – налагодження робочих параметрів, регулювання, мастило або механічне очищення.

У своїй роботі ми використовуємо лише оригінальні та сертифіковані запасні частини, що дозволяє повертати акустичні системи практично до первозданного вигляду. Звертайтеся до нас і акустика у вашому будинку завжди радуватиме господарів та гостей своїм потужним та гармонійним звучанням.

Природне бажання будь-якого шанувальника музики – отримувати насолоду від чистого багатогранного звучання улюблених музичних творів. Якість і стан акустики у цьому плані відіграють не останню роль, адже чистий звук необхідний тоншого і рівного сприйняття музики.

Окрім ремонту акустики, ми займаємося ремонтом динаміків, включаючи іх перемотку.

Вартість ремонту активної акустики:

Заміна електричної вилкивід 100
Ремонт роз’ємувід 300
Пайка, компонентний ремонтвід 500
Ремонт силової частинивід 500

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами  (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com