Ремонт портативних блютуз колонок

Ремонт портативних блютуз колонок у Києві. Лівий берег. 098-2003388

Спеціалісти нашою сервіс-майстерні проводять ремонт портативних блютуз колонок у Києві. Портативна мобільна колонка – на вигляд зовні проста і дуже складна зсередини техніка, яка поєднала в собі модулі керування через бездротові протоколи Bluetooth та Wi-Fi, складний процесор для керування всіма підключеннями, первинний ланцюг з контролером живлення акумулятора, модуль керування, FM приймачем та антеною , підключенням до інтернету та якісними динаміками, практично міні комп’ютер. Вочевидь ремонт портативної колонки знадобиться при несправності одного елемента з усього набору складних компонентів, у тому числі вона складається.

Наша компанія значно досягла успіху в ремонті портативних колонок, тому що ми накопичуємо досвід у їх ремонті з моменту появи на ринку цього виду техніки. Дуже допомагає в нашій роботі значний запас взаємозамінних елементів та деталей, необхідних для швидкого та правильного ремонту портативної акустики.

Ми виконуємо будь-який ремонт блютуз колонок практично всіх виробників і, найчастіше надходять до нас колонки наступних брендів: JBL (ДжіБіЕль), Nomi (Номі), Beats (Бітс), Philips (Філіпс), Harman Kardon (Харман Кардон), Gemix (Джемікс), Divoom (Дивом), Sony (Соні), BOSE (Бозе), Logitech (Логітеч), Marshall (Маршал), Nude Audio (Нуде аудіо), Sanyo (Саньйо), Scosche (Скуч), Xiaomi (Ксіаомі), Aulux (Аулюкс), Monster (Монстер), Samsung (Самсунг), Bang&Olufsen (Бенг Оліфсен), DreamWave (Дрім Вейв), Razer (Райзер), Panasonic (Панасонік).

Основні несправності бездротової портативної акустики, з якими стикаються наші інженери:

  • колонка не вмикається;
  • колонка вмикається, є індикація, але немає звуку;
  • звук хрипить чи шумить;
  • звук хрипить і пропадає на максимальній гучності;
  • колонка не заряджається;
  • потрапила вода;
  • колонка не працює після падіння чи удару;
  • колонка не сполучається з телефоном.

Якою б не була поломка, грамотний фахівець насамперед проводить діагностику. Діагностика – процес виявлення несправності та її причини, оцінка внутрішнього стану пристрою, підбір методу ремонту (із заміною деталі чи компонентне відновлення), розрахунок вартості та терміну виконання ремонту. Результати процесу обумовлюються із замовником, і лише за його згодою виконується відновлення пристрою.

Більшість користувачів бездротової портативної акустики після поломки останньої схиляються до нової покупки, припускаючи, що нова техніка буде працювати довго і ніколи не зламається. Але найчастіше з розвитком асортименту техніки та збільшення кількості виробників якість нової техніки залишає бажати кращого. Багато сучасних виробників електроніки намагаються скоротити витрати і оптимізувати виробництво, тому якість матеріалів і програмного забезпечення часто страждає.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com