Ремонт парогенераторів

Remont-paroochistiteley

Наш сервісний центр виконує ремонт парогенераторів в м.Києві. Парогенератор призначений для волого-теплової обробки матеріалів. При роботі прилад подає гарячу пару під тиском, тому при виникненні несправностей його слід негайно показати фахівцеві в уникненні псування поверхонь або опіків.

ПОЛОМКИ, ЯКІ МИ УСУВАЄМО
Ми виконуємо ремонт будь-якої складності. Деякі поширені несправності, які вимагають кваліфікованої допомоги:

  • не працює датчик рівня води;
  • несправний контакт, стався обрив проводу;
  • засмітився фільтр;
  • вийшло з ладу теплове захисне реле;
  • виникло пошкодження через падіння приладу.

Ціни на ремонт відпарювачів ви можете уточнити у наших фахівців. Вартість відновлення працездатності залежить від особливостей поломки, необхідності заміни компонентів і деталей.

Якщо ви помітили, що прилад став функціонувати некоректно, не зволікайте. Недорогий ремонт парових станцій в Києві виконають наші досвідчені майстри. Залежно від характеру несправності, а також виробника наші фахівці проведуть комплекс робіт, спрямований на усунення поломки.

Ми займаємося ремонтом і обслуговуванням техніки будь-яких торгових марок, в тому числі: LAURASTAR, Karcher, Philips, Kit, Kitfort, Marta і т. д.

Найменування робітВартість робіт з ремонту парогенераторів
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Ремонт парогенераторіввід 400 грн.
Ремонт відпарювачіввід 400 грн.
Ремонт пароочисниківвід 400 грн.

Бажаєте скористатися послугами нашого сервісу? З’явилися додаткові питання?

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com