Ремонт мотоблоків

Remont motoblokiv

Ремонт мотоблоків і обслуговування повинні здійснювати виключно фахівці, так як мотоблок – це складна і дорога садова техніка. Своєчасне звернення в сервісний центр – гарантія тривалої і безперебійної роботи.

Наша майстерня здійснює ремонт і обслуговування мотоблоків всіх вітчизняних і зарубіжних виробників. Ми приймаємо в роботу техніку всіх моделей і будь-якого року випуску.

Завдяки великому досвіду і хорошому оснащенню центру наші фахівці здатні усунути неполадки різної складності. Основний перелік робіт в рамках надання послуги ” Ремонт мотоблоків» включає в себе наступні заходи:

  • Ремонт двигуна. У сферу компетенції наших фахівців входить діагностика і відновлення нормальної працездатності мотоблоків з дизельними і бензиновими моторами. Якщо двигун не запускається, не розвиває належної потужності або мимовільно зупиняється — все це привід звернутися в сервісний центр. Ми допоможемо не тільки визначити причину несправності, але і проведемо всі необхідні заходи для її усунення. До основних робіт тут відносяться: перебирання двигуна, ремонт системи запалювання, регулювання клапанів і карбюратора, заміна ЦПГ, фільтрів, масла і т. д.
  • Ремонт трансмісії. Найбільш характерні неполадки в даному випадку — це пробуксовка зчеплення, збої в перемиканні швидкостей, шум в КП, текти масла і ін. Використовуючи найсучасніше діагностичне обладнання, наші фахівці з високою точністю встановлять причину несправності і грамотно виконають ремонт коробки передач, зчеплення, ремонт редуктора і т. д.
  • Усунення неполадок в роботі органів управління: рульової колонки, важелів перемикання швидкостей, подачі газу і т. д.

Увага! Будь-який ремонт мотоблока здійснюється строго відповідно до рекомендацій виробника. Попередньо обов’язково проводиться діагностика, після чого майстер повідомить вам терміни і вартість робіт. Ціни і швидкість залежать від складності. У разі вашої згоди на ремонт діагностику оплачувати не потрібно. Для того, щоб прискорити скрої, наша майстерня містить власний склад запчастин і витратних матеріалів.

Сервісний центр “С-плюс” – ремонт мотоблоків у Києві і області – толково і недорого!

Найменування робітВартість робіт з ремонту мотоблоків
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Комплексне технічне обслуговуваннявід 950 грн.
Ремонт двигунавід 1500 грн.
Ремонт редукторавід 1040 грн.
Ремонт карбюраторавід 400 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com