Ремонт фритюрниць

Remont-frityurnits

У центрі технічного обслуговування “С-плюс” досвідчені майстри зможуть провести діагностику, виявити причину виникнення несправності і недорого провести ремонт фритюрниць.

Фритюрниці найчастіше використовуються не на домашніх кухнях, а в барах, кафе, ресторанах та інших закладах громадського харчування. Велике навантаження і нерегулярне технічне обслуговування можуть привести до поломки цього кухонного приладу.

РЕМОНТ БУДЬ-ЯКИХ ПОЛОМОК
Звернутися в сервісний центр варто, якщо виникли такі види несправностей:

  • фритюрниця не включається;
  • панель управління приладом не працює;
  • обладнання взагалі не нагрівається або гріє занадто слабо;
  • під час роботи фритюрниці з’являється неприємний запах.

ДОСТУПНА ЦІНА І ВИСОКА ЯКІСТЬ
Наші фахівці здійснюють технічне обслуговування та гарантійний ремонт фритюрниць та інших побутових і професійних кухонних приладів. У майстерні ми можемо відремонтувати фритюрницю від будь-якого виробника: Moulinex, Vitek, Supra, GFgril та інших.

У своїй роботі майстри компанії “С-плюс” використовують тільки якісні фірмові запчастини. У нашому сервісному центрі вас чекає найкраще співвідношення ціни і якості на ремонт фритюрниць в Києві.

Remont-frityurnits-kiev
Найменування робітВартість робіт з ремонту фритюрниць
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Ремонт фритюрницьвід 450 грн.

Бажаєте скористатися послугами нашого сервісу? З’явилися додаткові питання?

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com