Ремонт болгарок

Кутова шліфувальна машина (або як її ще називають «болгарка») — незамінний і затребуваний в роботі майстра інструмент. Як і будь-який інший він схильний до природного зносу. Якщо ваша болгарка перестала працювати або в процесі експлуатації вона робить мимовільні ривки, з’явився запах гару, значить пора робити ремонт УШМ.

Багато несправності, звичайно, можна усунути самостійно. Однак при появі більш серйозних проблем, якщо ви не хочете купувати новий інструмент, краще звернутися до фахівців.

Наша майстерня “С-плюс” проводить ремонт болгарок Интерскол, Макіта, Бош та інших марок.

МИ УСУВАЄМО НЕПОЛАДКИ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ І СКЛАДНОСТІ
У сферу компетенції наших фахівців входить:

  • ремонт якоря болгарки;
  • заміна підшипників;
  • ремонт редуктора УШМ із заміною шестернею;
  • заміна щіток електродвигуна;
  • ремонт статора болгарки та ін.

Завдяки гарному оснащенню Сервісного центру і високої кваліфікації фахівців, ми дуже швидко і точно визначимо причину несправності і допоможемо усунути її. При цьому, в разі вашої згоди на ремонт болгарки: ДІАГНОСТИКА НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!

Максимальні терміни ремонту не перевищують 2-х робочих днів. Точний час і вартість майстер повідомить вам відразу після діагностики, ще до початку робіт. Також ви можете скористатися спеціальною послугою:

ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ УШМ ЗА 1 ГОДИНУ
Ми несемо повну відповідальність за якість виконаних робіт. Використовуємо тільки оригінальні запчастини від перевірених постачальників. Надаємо всі необхідні документи. А головне:

ДАЄМО ГАРАНТІЇ НА РЕМОНТ І ДЕТАЛІ ВІД 3 МІСЯЦІВ
Звертайтесь до нас. Наш сервісний центр повертає до життя навіть самий безнадійний інструмент і виконує ремонт болгарок по-справжньому професійно і недорого.

Найменування робітВартість робіт з ремонту болгарки
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Ремонт електродвигунавід 500 грн.
Заміна електричних щітоквід 150 грн.
Заміна підшипниківвід 200 грн.
Заміна роторавід 150 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com