Ремонт культиваторів

Remont-kulʹtyvatoriv

Компанія “С-плюс” здійснює ремонт культиваторів відомих вітчизняних і зарубіжних марок. В рамках даного напрямку наша майстерня надає наступний спектр послуг:

  • огляд і професійна діагностика з використанням сучасного обладнання;
  • технічне обслуговування культиваторів;
  • ремонт будь-якої складності з наданням необхідних запчастин і витратних матеріалів.

При експлуатації культиватора необхідно розуміти, що в силу значних навантажень, зносу схильні всього його робочі елементи. Тому подібна техніка потребує систематичного огляду і обслуговуванні. Нехтування профілактичними заходами може привести до більш серйозних поломок, аж до необхідності капітального ремонту двигуна. Найбільш поширеними причинами неполадок є:

  • збої в роботі системи запалювання;
  • знос приводу і ременів;
  • поломка редуктора;
  • засмічення карбюратора;
  • знос поршневий або кілець і т. д.

Точно визначити і усунути причину несправності можуть тільки фахівці, які мають відповідні знання і досвід. Своєчасне звернення в наш сервісний центр в Москві – запорука довгої служби вашого культиватора.

Прийом заявок здійснюється всі 7 днів на тиждень. Ремонт техніки проводиться в термін від 2-х робочих днів в залежності від характеру несправності і наявності необхідних запчастин на складі.

Діагностика проводиться безкоштовно. За її результатами майстер повідомляє точні терміни і вартість робіт. Після цього ви маєте право або недорого зробити ремонт культиваторів в Москві на базі нашого центру, або відмовитися від подальших послуг. В останньому випадку ви оплачуєте тільки вартість діагностики.

Ціни на всі види робіт в нашій майстерні є демократичними.

Найменування робітВартість робіт з ремонту культиваторів
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Технічне обслуговування від 1000 грн.
Ремонт редукторавід 1200 грн.
Ремонт карбюраторавід 400 грн.
Заміна поршневих кілецьвід 750 грн.
Ремонт двигунавід 1000 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Звертатися в “С-плюс” не тільки вигідно, але і практично. З нами ви не тільки заощадите на ремонті, але і отримаєте корисні консультації щодо подальшої експлуатації техніки, а також гарантії на всі види виконаних робіт.

Якщо вам потрібен дійсно професійний ремонт культиваторів зі знанням справи, звертайтеся!

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com