Ремонт вінілових програвачів

Програвач вінілу – це унікальна музична апаратура, яку можна по істині назвати “вічно молодою”, оскільки за час існування вона встигла охопити відразу кілька історичних періодів. І досі не втратила актуальності у сучасному світі. Незважаючи на те, що час від часу програвачі вінілових пластинок зазнавали візуальних і технічних змін, їх принцип дії залишається незмінним: ви встановлюєте вінілову пластинку, запускаєте механізм, пластинка починає обертатися, зверху ставиться звукознімач для дисків і лунає улюблена мелодія. Зустрічаються і модернізовані версії з автоматичним запуском приводу дисків. Зустрічаються навіть великі програвачі платівок, у яких перестановка, вибір платівок та його запуск відбувається у автоматичному режимі (після того, як будуть задані відповідні параметри).

Досить багато на сьогоднішній день є шанувальників класичного вінілового програвача, як професійних ді-джеїв так і простих любителів, які використовують вініл для отримання якісного відтворення музичних фонограм. Вінілові програвачі ще іноді називають електрофон.

Вінілові програвачі у Києві зараз популярні як ніколи, втім як і по всій Україні. Серед їхніх шанувальників можна зустріти не лише любителів ретро-музики та стилю, а й ді-джеїв та сучасних меломанів. Наразі програвачі випускаються як дрібними фірмами, так і великими корпораціями.

За способом відтворення поділяються на:
– моно, що звучать;
– стерео, що звучать;
– квадрофонічні.

Висока якість програвачів вінілу полягає в тому, що запис на платівці аналоговий, і він повністю передає всю красу і природу звуку, тоді як сучасні цифрові носії відтворюють оброблений сигнал і може передати повністю оригінальне звучання.

Сьогодні наш Сервісний Центр “С-плюс” здійснює ремонт більшості відомих брендів та виробників програвачів вінілових пластинок, таких як: Audio-Technica, Denon, Onkyo, Pro-Ject, Rega, TEAC, Clearaudio, Luxman, Marantz, McIntosh, SME, Soulines, T+A, DUAL, HANSS, ACOUSTICS, MICHELL, ENGINEERING, Music, Hall, Pro-Ject, REGA, Roksan, SPIRAL, GROOVE, Thorens, Technics, Akai, Sharp, Sansui, Sanyo, JVC, Unison Research, Well Tempered Lab, Арктур, Арія , Електроніка, Радіотехніка, Вега та ін.

Більшість користувачів програвачів вінілу після їхньої поломки схиляються до купівлі нового, припускаючи, що нова техніка працюватиме довго і ніколи не зламається. Але найчастіше з розвитком асортименту техніки та збільшення кількості виробників якість нової техніки залишає бажати кращого. Багато сучасних виробників електроніки намагаються скоротити витрати і оптимізувати виробництво, тому якість матеріалів і програмного забезпечення часто страждає.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com