Ремонт двокасетних магнітофонів

Старші досі добре пам’ятають той день, коли в них з’явився першим двокасетник, якого він був виробника і скільки він коштував. Щасливі власники двокасетного магнітофона переписували касети друзям, тому можна було не купувати дорогих музичних альбомів, а переписати їх на чисті касети, такі як TDK, SONY, BASF, MAXWELL. Ціна цієї техніки свого часу була захмарною. Тому для багатьох власників двокасетників вони дорогі їм як пам’ять, і вони їх обов’язково ремонтують, якщо ті зламалися.

Наш Сервісний Центр здійснює ремонт усіх магнітофонів, як переносних, так і стаціонарних. Усього кілька компаній у Києві ремонтують цю техніку, і ми серед них.
Дуже непросто знайти запчастини для касетної техніки, тому що вона сильно застаріла і набула статусу раритетної, тому тільки сервіс-центри, які мають у розборі значну кількість двокасетних магнітофонів, можуть провести їх ремонт.

Ви можете залишити ваш двокасетник на діагностику. Ми обов’язково постараємось Вам допомогти та повернути до життя Вашу раритетну техніку.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com