Ремонт прасок

remont-utyugov

Побутові та промислові праски досить довговічні, але час від часу і вони вимагають ремонту. Де б не використовувався прилад: в текстильній промисловості, в магазині одягу, в майстерні кравця або в звичайній квартирі — перелік найбільш ймовірних поломок буде приблизно однаковим.

Найчастіше вийшли з ладу прасок потрібно наступний ремонт:

  • аміна шнура живлення;
  • ремонт регулятора температури;
  • заміна теплового реле (термозапобіжник);
  • ремонт нагрівального елементу (тена).

Можливі різні причини поломок: брак на виробництві, необережне поводження, природний знос і т.д. наші фахівці здійснюють ремонт будь-яких несправностей.

Ні в якому разі не можна користуватися праскою, яка не працює як годиться. Ви ризикуєте не тільки остаточно вивести її з ладу, але і зіпсувати відпрасовану річ або навіть отримати удар струмом. При перших ознаках несправності слід звернутися до фахівців.

Наш сервісний центр в Києві здійснює всі види ремонту промислових і побутових прасок самих різних виробників: Tefal, Braun, Redmond, Philips, Panasonic, Bosch, Bork і багатьох інших.

Remont-prasok

Звертаючись в нашу майстерню, ви можете бути впевнені в тому, що незважаючи на недорогий ремонт, ваш праска прослужить вам ще довго.

Найменування робітВартість робіт з ремонту культиваторів
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Заміна термозапобіжникавід 150 грн.
Ремонт або заміна терморегуляторавід 150 грн.
Ремонт термостатавід 150 грн.
Ремонт насосавід 100 грн.
Ремонт електронікивід 650 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com