Ремонт дрилів і шуруповертів

remont-dryli-darnitskiy

На перший погляд дрилі і шуруповерти – не найскладніший з конструктивної точки зору інструмент. Тому багато в разі несправності намагаються лагодити його самостійно. В результаті проблема посилюється, і ремонт електроінструменту обходиться дорожче.

Не допускайте подібної помилки. Надайте ремонт дрилів і шуруповертів в Києві фахівцям нашого сервісного центру “С-плюс”.

МИ УСУВАЄМО БУДЬ-ЯКІ НЕПОЛАДКИ – ВСЬОГО ВІД 100 ГРН.
Наша майстерня приймає на обслуговування і ремонт дрилі і шуруповерти Интерскол, Makita, Bosch, Metabo та інших популярних і менш відомих марок. В ході обробки кожної заявки сервісний центр виконує весь спектр робіт, включаючи діагностику електроінструменту, тестування, підбір і заміну необхідних деталей, якісну зворотну збірку.

За довгі роки ми:

  • повернули до життя сотні одиниць електроінструменту;
  • жодного разу не отримали негативного відгуку;
  • незважаючи на ситуацію в країні, продовжуємо робити ремонт дрилів і шуруповертів швидко, якісно і недорого.

Піклуючись про якість послуг, при проведенні робіт наш сервісний центр використовує тільки оригінальні запчастини від перевірених постачальників. Завдяки цьому, по-перше, знижується ризик чергових поломок і необхідності повторного звернення в майстерню. А по-друге, ми з упевненістю надаємо:

ГАРАНТІЇ НА РОБОТИ І ДЕТАЛІ ВІД 3 МІСЯЦІВ


Завдяки наявності власного складу запчастин і високої кваліфікації фахівців ремонт шуруповертів і дрилів проходить досить швидко. Максимальні терміни не перевищують 2-х робочих днів.

Ремонт дрилі
Найменування робітВартість робіт з ремонту дрилів і шуруповертів
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Ремонт дрилейвід 400 грн.
Ремонт шуруповертіввід 500 грн.
Ремонт електродвигунавід 650 грн.
Заміна електричних щітоквід 150 грн.
Заміна кнопоквід 100 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com