Ремонт стабілізаторів напруги

Remont-stabilizatorov-napryazheniya-kiev

Компанія “С-плюс” виконує як гарантійний, так і постгарантійний ремонт стабілізаторів і випрямлячів напруги у Києві. Ми приймаємо в роботу техніку всіх марок і моделей.

Будь-яка побутова техніка працює довго і добре при наявності стабільного і якісного електроживлення, особливо домашні комп’ютери, домашні кінотеатри, проектори, телевізори, газові котли. Для цих цілей користувачі набувають стабілізатори напруги. Також ці пристрої ще дозволяють зберегти техніку при перепадах напруги в електромережі і продовжити термін її служби.

Основні причини поломки стабілізатора:

  • не спрацював захист від перегріву;
  • не спрацював захист від сильних перепадів напруги в мережі;
  • попадання вологи всередину стабілізатора;
  • падіння і механічні пошкодження стабілізатора;
  • довготривале перевищення заявленої потужності стабілізатора;
  • пошкодження кнопок включення і управління


Незважаючи на гарантію якості цих приладів іноді потрібен ремонт стабілізатора, чим раніше звернутися в надійний сервісний центр з Вашим приладом, тим швидше фахівці повернуть якісно відремонтований пристрій.

Важливо знати, що краще довірити ремонт цієї техніки досвідченим інженерам, які володіють інструментами і відмінним сучасним діагностичним обладнанням, а також професійними навичками і знаннями, ніж намагатися ремонтувати стабілізатор самостійно, тому що це може бути небезпечно.

 Майстерня «С-плюс»: виконуємо обслуговування і ремонт стабілізаторів та випрямлячів напруги недорого і зі знанням справи.
Найменування робіт Вартість робіт з ремонту стабілізаторів напруги
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Ремонт стабілізаторів напругивід 200 грн.
Ремонт випрямлячів напругивід 200 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com