Ремонт DVD, CD, Blu-ray плеєрів

Наша майстерня “С-плюс” пропонує якісний сервіс з ремонту DVD, CD, Blu-ray плеєрів. Ця техніка ще довго буде незамінною, т.к. доки диски є основним носієм для запису музики та фільмів для продажу.
DVD-програвачі давно і міцно увійшли до нашого життя. Як приємно теплим вечором насолодитися улюбленим кінофільмом разом зі своєю родиною. Але, на жаль, будь-яка техніка не може працювати вічно і перше, що страждає в цих апаратах – це лазерні головки приводів, вони найшвидше піддаються зносу.

Згодом рівень сигналу в ній знижується і через якийсь час апарат повністю перестає зчитувати диски. Однак не поспішайте купувати новий! Найчастіше це завжди виправдано. Ми пропонуємо Вам більш правильне та економне рішення – ремонт DVD у Києві. Заміна головки приводу вирішить проблему Вашого апарата на довгі роки, вам не потрібно витрачати кошти на придбання нового пристрою!

Для своїх клієнтів ми здійснюємо комплексні послуги з відновлення працездатності всіх функцій вашого ДВД плеєра:

  • відновлення блоку живлення із заміною компонентів;
  • заміну лазерної головки з калібруванням;
  • ремонт плат та модулів управління;
  • заміна контролера пам’яті.
  • відновлення приводу лазерної голівки.
  • відновлення панелі індикації
  • заміна та відновлення кнопок управління
  • ремонт підсилювача.

Варто зазначити, що ремонт ДВД плеєра – це досить тонка робота, яка потребує уважності, досвіду, наявності спеціальних інструментів. Процес відновлення подібної техніки має відбуватися максимально точно. Саме тому ми не рекомендуємо робити ремонт ДВД плеєрів самостійно, адже без відповідних інструментів та досвіду можна остаточно вивести техніку з ладу.

Сьогодні наш Сервісний центр “С-плюс” пропонує ремонт DVD у Києві таких відомих виробників, як: Elenberg, Panasonic, Denon, LG, Philips, Pioneer, Samsung, Sony, Asus, Yamaha, Sharp, Harman, Onkyo, Cambridge, Marantz, Lexicon, Sherwood та багатьох інших, а також портативної техніки. Всі роботи виробляються на сучасному діагностичному та паяльному обладнанні, із застосуванням сервіс-мануалів для діагностики, а наші фахівці мають великий досвід та знання, щоб правильно провести ремонт DVD плеєрів у Києві.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com