Ремонт теплових гармат

Майстерня “С-плюс” виконує професійний ремонт теплових гармат будь-якого типу, включаючи дизельні, електричні та газові. Наші фахівці давно працюють з пристроями даного виду і однаково добре розбираються, як в дорогих професійних моделях, так і більш бюджетних побутових. Найбільш поширені три типи вентиляторних обігрівачів:

  • газові обігрівачі;
  • дизельні обігрівачі;
  • електричні тепловентилятори.

Головна наша перевага: МИ ЗДІЙСНЮЄМО РЕМОНТ ТЕПЛОВИХ ГАРМАТ ВСІХ МАРОК.

Незважаючи на високу надійність сучасних теплових гармат, як і будь-яка техніка, вони мають обмежений термін служби. Тому наш сервісний центр рекомендує щорічно проводити обслуговування, яке в залежності від конкретної моделі, може включати в себе наступні роботи:

  • технічний огляд і комплексна діагностика стану;
    чистка елементів конструкції (наприклад, форсунок і камери згоряння у дизельних теплових гармат, системи подачі газу – у газових);
  • налаштування робочих параметрів (наприклад, зазору повітряної заслінки, тиску в компресорі і т.д.).
  • заміна витратних матеріалів.

Всі ці профілактичні заходи допоможуть продовжити термін служби вашої техніки. У разі, якщо поломка все ж трапилася, ми з готовністю виконаємо ремонт теплової гармати будь-якої складності. Ціни і терміни усунення неполадок залежать від характеру несправності. Однак ми можемо гарантувати, що вони будуть мінімальними. І все це завдяки високій майстерності наших фахівців і наявності широкого асортименту запчастин.

Ми не тільки недорого виробляємо ремонт теплових гармат в Києві, але і безкоштовно виконуємо діагностику з використанням спеціалізованого обладнання. На всі види виконаних робіт і запчастини надається гарантія до 6 місяців.

Найменування робітВартість робіт з ремонту теплових гармат
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Ремонт паливної системивід 700 грн.
Заміна термостатавід 300 грн.
Заміна вентиляторавід 200 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com