Ремонт м’ясорубок

Remont-myasorubok

Ми здійснюємо ремонт м’ясорубок від усіх відомих виробників. У центрі технічного обслуговування “С-плюс” працюють кваліфіковані та досвідчені майстри. У нашій майстерні використовуються тільки якісні запчастини марок Moulinex, Bosch, Scarlett, Polaris та інших.

М’ясорубка – незамінний кухонний прилад, призначений для подрібнення м’яса та інших продуктів. Сучасна електрична м’ясорубка в лічені хвилини може перетворити м’ясо в фарш для котлет та інших страв.

Час від часу будь-які кухонні прилади можуть ламатися і потребувати технічного обслуговування. В цьому випадку вкрай не рекомендується проводити ремонт м’ясорубки самостійно. Щоб не погіршити проблему, краще відразу звернутися за допомогою до фахівців.

Причиною виникнення несправності м’ясорубки можуть стати кілька факторів:

  • знос редуктора через перевантаження кухонного приладу;
  • перегрів і поломка електродвигуна;
  • знос ножів та інших деталей внаслідок тривалої експлуатації.

Ці та інші неполадки зможуть швидко і недорого усунути досвідчені майстри нашого сервісного центру у Києві. Співробітники компанії “С-плюс” володіють усіма необхідними знаннями і пропонують свої послуги з ремонту м’ясорубок за доступною ціною.

Remont-myasorubok-kiev
Найменування робітВартість робіт з ремонту мясорубок
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Ремонт мясорубоквід 400 грн.

Бажаєте скористатися послугами нашого сервісу? З’явилися додаткові питання?

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com