Ремонт ехолотів

Наш сервісний центр виконає терміновий ремонт ехолота в Києві з гарантією. Ремонтні роботи виконуються досвідченими майстрами високої кваліфікації, використовуємо тільки якісні та оригінальні деталі.

Ремонт ехолотів буде найбільш ефективним при якнайшвидшому зверненні в сервісний центр нашої компанії. Якщо ваш пристрій раптом перестав працювати, не варто відкривати корпус і намагатися з’ясувати причину несправності. Дуже великий ризик того, що ви зачепите дрібні схеми або частинки і ремонт буде зробити складніше.

Власники, яким навіть вдасться визначити причину поломки, навряд чи зможуть полагодити ехолот. Для такого ремонту, навіть самого простого, необхідно мати певні навички, необхідні деталі і як мінімум розбиратися в пристрої техніки.

Тому при поломці не варто розбиратися самому, а найкраще буде довіритися професіоналу з нашого сервісного центру “С-плюс”. Наші майстри швидко виявлять несправність і повідомлять причину поломки, запропонувавши найбільш вигідний для вас варіант ремонту.

remont-ekholotov

Не завжди ремонт окремих частин пристрою вдається зробити навіть фахівцям, в такому випадку є інший шлях. Найчастіше цим шляхом є заміна зломанної деталі. У багатьох випадках це навіть вигідніше і швидше, ніж лагодження окремого елемента.

Найменування робітВартість робіт з ремонту ехолотів
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Ремонт системної плативід 400 грн.
Ремонт сонара, датчика ехолокаціївід 400 грн.
Заміна сонаравід 800 грн.
Заміна сенсорного склавід 800 грн.
Заміна дисплеявід 800 грн.
Ремонт роз’єму підключеннявід 400 грн.
Ремонт кнопок, індикаторіввід 400 грн.
Заміна акумуляторавід 800 грн.
Програмний ремонт(прошивка, оновлення)від 2000 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com