Ремонт бензокос

Remont benzokos

В процесі експлуатації бензокоси можуть виникати найрізноманітніші неполадки. Але навіть при найсерйозніших з них, наприклад, коли не запускається або глухне двигун, — не варто впадати у відчай завчасно. Причина може виявитися простий і легко усунути. Головне-своєчасно звернутися в сервісний центр. Наша майстерня допоможе вам точно визначити причину несправності і усунути її в найкоротші терміни. До речі у нас ДІАГНОСТИКА ПРОВОДИТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО.

За результатами діагностики майстер повідомить вам вартість і терміни ремонту бензокоси. Після цього ви маєте право або відмовитися від наших послуг, або погодитися на подальше обслуговування. У першому випадку необхідно буде оплатити вартість діагностики.

В основний перелік робіт по ремонту бензокос в Києві входять:

  • чистка та Заміна паливного і повітряного фільтрів;
  • заміна свічок;
  • чистка та регулювання карбюратора;
  • заміна стартера;
  • заміна підшипників і редуктора та ін.

Ремонт бензокос в нашому сервісному центрі проводиться згідно з чинним прайс-листу. Всі ціни фіксовані. Тому практично відразу після звернення ви зможете оцінити майбутні витрати.

Наш сервісний центр містить власний склад запасних частин і витратних матеріалів. Тому ремонт бензокос в нашій майстерні проводиться швидко, без зриву встановлених термінів, які, як правило, складають від одного до декількох робочих днів. Також ми надаємо спецпослугу: ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ бензокіс за 2 години.

Компанія “С-плюс ” працює повністю офіційно, тому, здійснюючи ремонт бензокіс у нас, Ви отримуєте ГАРАНТІЇ ТА ДОКУМЕНТИ НА ВСІ ВИДИ РОБІТ І ЗАПЧАСТИН.
Дія нашої гарантії становить не менше 3 місяців.

Remont-benzokos

Звертайтесь! Ремонт бензокос в майстерні “С-плюс” – це оперативність, якість і доступність.

Найменування робітВартість робіт з ремонту бензокос
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Технічне обслуговуваннявід 600 грн.
Ремонт двигунавід 1200 грн.
Заміна карбюратора і регулюваннявід 200 грн.
Заміна картеравід 400 грн.
Заміна паливного шлангавід 50 грн.
Заміна повітрянного фільтравід 50 грн.
Заміна ручного стартеравід 120 грн.
Ремонт ручного стартеравід 400 грн.
Ремонт карбюраторавід 150 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com