Ремонт снігоприбирачів

Наша компанія пропонує Вам обслуговування і ремонт снігоприбирачів всіх існуючих марок, включаючи MAD, Patriot, Champion і багато інших. Ми рекомендуємо звертатися в сервісний центр мінімум 1 раз на рік, перед початком кожного сезону. Це дозволить своєчасно виявити дефекти, замінити зношені деталі і витратні матеріали, в разі потреби зробити дрібний ремонт снігоприбирача і в результаті уникнути серйозних поломок взимку в самий невідповідний момент.

Наша майстерня усуває неполадки будь-якого характеру і складності. Ми виробляємо ремонт снігоприбирачів в Києві всього за кілька днів, професійно і недорого. Прийом техніки здійснюється в робочі дні та у вихідні за попередньою домовленістю. Також можливий виїзд фахівця за вказаною вами адресою в Києві та області.

МИ ЗДІЙСНЮЄМО РЕМОНТ СНІГОПРИБИРАЧІВ БУДЬ-ЯКИХ ВИРОБНИКІВ

Наш сервіс по ремонту снігоприбиральної техніки успішно функціонує вже більше семи років. Завдяки цьому, звертаючись до нас, Ви отримуєте:

  • Професійні послуги діагностики з попередньою оцінкою вартості робіт;
  • Всі необхідні запчастини та витратні матеріали;
  • Повний пакет документів;
  • 6 місяців гарантії;
  • Розумні ціни на всі види послуг.
Remont-snegouborshchikov

Вартість ремонту снігоприбирача в нашому сервісному центрі залежить від складності робіт. Вона починається від 200 грн. Діагностика за умови ремонту проводиться безкоштовно. Завдяки помірним цінам усунення навіть найсерйозніших неполадок обходиться нашим клієнтам дешевше, ніж ігнорування проблем і звернення до приватних майстрів. Здійснюючи ремонт в нашій майстерні, ви зможете на довгий час забути про чергові витрати на техніку і продовжити термін служби вашого снігоприбирача.

Найменування робітВартість робіт з ремонту снігоприбирачів
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Технічне обслуговуваннявід 700 грн.
Заміна маславід 150 грн.
Заміна свічкивід 50 грн.
Заміна ременя шнекавід 200 грн.
Чистка паливної системивід 100 грн.
Змащення редукторавід 200 грн.
Промивання двигунавід 300 грн.
Заміна паливного бакавід 300 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com