Ремонт котушкових магнітофонів

Настав момент, коли частина людей втомилася від цифровізації всього, що є. Причому тут не можна сказати, що цифра погана сама по собі — багатьом набрид нинішній підхід до запису музики, ця війна за гучність. Сучасні записи дуже сильно перевантажені за компресією, і люди, які це чують, хочуть чогось м’якшого і живішого. Цей добрий звук знімають зі стрічки (плівки). Хороший бабінник на порядок краще за звуком будь-якого Hi-End CD приладу.

Ми проводимо ремонт котушкових магнітофонів будь-якого року випуску, з будь-якими несправностями, проводимо налаштування, регулювання та діагностику обладнання, чищення внутрішніх механізмів та плат, мастило вузлів, та повне технічне обслуговування, терміновий ремонт, тестування, перевірку якості, відновлення після механічних пошкоджень, корозії, реставрацію. Телефонуйте і ми на високому професійному рівні виконаємо ремонт будь-якого котушкового магнітофона у стислі терміни та за розумними цінами.

Ремонт котушкового магнітофона технічно складний процес, який може провести лише фахівець із знанням радіоелектроніки та певним досвідом роботи з усунення подібних несправностей. Найчастіше люди намагаються заощадити та підремонтувати самі. Але це лише посилює проблему, оскільки після такого некваліфікованого втручання може виникнути ще більше проблем. Після цього все одно магнітофон здається в ремонт в спеціалізовану майстерню, де він обходиться власнику дорожче, в порівнянні з усуненням первинної несправності. Траплялися випадки, коли після мимовільного втручання котушковий магнітофон відновленню не підлягав. Тому, щоб не повторювати прислів’я, що скупий платить двічі – користуйтеся послугами професіоналів. Це скоротить Вам витрати та нерви.

В основному в котушкових магнітофонах виходять з ладу такі елементи:

  • рвуться приводні пасики;
  • блоки живлення – виходять із строю деякі електронні комплектуючі;-
  • підсилювачі потужності;
  • іноді динаміки.

Також у ряді випадків може знадобитися:
Азимутальне налаштування головки відтворення;
Заміна головки відтворення, запису, стирання;
Ремонт, налаштування тракту проходження стрічки;
Ремонт механіки, шестерні, важелі, ролики тощо;
Ремонт чи заміна електромагнітів;
ремонт системи стабілізації;
Ремонт системи натягу стрічки.

Всі ці, на перший погляд складні несправності, є типовими та легко усувними, за наявності сучасного обладнання для ремонту складної електроніки та значного складу запасних частин. Все необхідне для швидкого та якісного ремонту котушкових магнітофонів є у майстерні С-плюс.

Звертаючись до нашого сервісного центру, Ви зможете відремонтувати свій котушковий магнітофон у найкоротший термін. Якщо Вам знадобиться консультація з налаштування працюючого магнітофона, то наші фахівці відрегулюють зчитуючу голівку і резисторами побудують звучання апарату близьке до номінального.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com