Ремонт відеомагнітофонів

Наш сервісний центр “С-плюс” виконує ремонт відеомагнітофонів. Буквально ще нещодавно ми збиралися дружною компанією у щасливого власника відеомагнітофона, який йому привезли з-за кордону, подивитися черговий бойовик, взятий у прокаті відеокасет, але час біжить, і на зміну видакам прийшли DVD плеєри, а прокатам відеокасет – всесвітнє павутиння!

Незважаючи на те, що на зміну відеомагнітофонам прийшли DVD плеєри та інші джерела та носії відео контенту, ремонт відеомагнітофонів затребуваний і сьогодні! Деякі власники відеотехніки зберігають відеокасети зі значними сімейними подіями, з сюжетами, знятими під час відпустки, тощо. Інженери нашого центру завжди намагатимуться допомогти Вам з терміновим ремонтом ведомагнітофона або відеоплеєра. Основні несправності відеомагнітофонів завжди легко усувні, більшість яких можливі в стислий термін, так як більшість запчастин для термінового ремонту відеомагнітофонів у нас є на складі оперативного ремонту. Після якісного ремонту обов’язково надається гарантія на виконану роботу від місяця до трьох.

Не у кожного підніметься рука викинути у сміттєвий контейнер 8-ми головний Супер VHS SONY, куплений в Арабських Еміратах за декілька тисяч $, який був шедевром радіоелектроніки свого часу. Мине ще кілька років і видаки стануть раритетною технікою, і набудуть статусу прикольного домашнього експонату. Цінність набуває лише робоча техніка, тому не варто викидати зламаний відеомагнітофон, розумніше принести його в наш сервісний центр і ми дамо йому друге життя, а він відплатить Вам своєю чіткою та бездоганною роботою довгі роки.

Ми пропонуємо вам такі переваги:

  • закуповуємо комплектуючі та запчастини для ремонту лише у перевірених постачальників;
  • ви отримаєте гарантію на проведений ремонт;
  • лояльні ціни – ми утримуємо цінову планку на низькому рівні;
  • усі роботи будуть виконані в обумовлений термін.

Якісна послуга та відмінний сервіс доступні відтепер кожному! Зверніться до нашого сервісного центру з ремонту техніки – ми зуміємо усунути всі недоліки!

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com