Програвач вінілу – це унікальна музична апаратура, яку можна по істині назвати “вічно молодою”, оскільки за час існування вона встигла охопити відразу кілька історичних періодів. І досі не втратила актуальності у сучасному світі. Незважаючи на те, що час від часу програвачі вінілових пластинок зазнавали візуальних і технічних змін, їх принцип дії залишається незмінним: ви встановлюєте вінілову пластинку, запускаєте механізм, пластинка починає обертатися, зверху ставиться звукознімач для дисків і лунає улюблена мелодія. Зустрічаються і модернізовані версії з автоматичним запуском приводу дисків. Зустрічаються навіть великі програвачі платівок, у яких перестановка, вибір платівок та його запуск відбувається у автоматичному режимі (після того, як будуть задані відповідні параметри).
Досить багато на сьогоднішній день є шанувальників класичного вінілового програвача, як професійних ді-джеїв так і простих любителів, які використовують вініл для отримання якісного відтворення музичних фонограм. Вінілові програвачі ще іноді називають електрофон.
Вінілові програвачі у Києві зараз популярні як ніколи, втім як і по всій Україні. Серед їхніх шанувальників можна зустріти не лише любителів ретро-музики та стилю, а й ді-джеїв та сучасних меломанів. Наразі програвачі випускаються як дрібними фірмами, так і великими корпораціями.
За способом відтворення поділяються на:
– моно, що звучать;
– стерео, що звучать;
– квадрофонічні.
Висока якість програвачів вінілу полягає в тому, що запис на платівці аналоговий, і він повністю передає всю красу і природу звуку, тоді як сучасні цифрові носії відтворюють оброблений сигнал і може передати повністю оригінальне звучання.
Сьогодні наш Сервісний Центр “РЕМОНТНА МАЙСТЕРНЯ” здійснює ремонт більшості відомих брендів та виробників програвачів вінілових пластинок, таких як: Audio-Technica, Denon, Onkyo, Pro-Ject, Rega, TEAC, Clearaudio, Luxman, Marantz, McIntosh, SME, Soulines, T+A, DUAL, HANSS, ACOUSTICS, MICHELL, ENGINEERING, Music, Hall, Pro-Ject, REGA, Roksan, SPIRAL, GROOVE, Thorens, Technics, Akai, Sharp, Sansui, Sanyo, JVC, Unison Research, Well Tempered Lab, Арктур, Арія , Електроніка, Радіотехніка, Вега та ін.
Більшість користувачів програвачів вінілу після їхньої поломки схиляються до купівлі нового, припускаючи, що нова техніка працюватиме довго і ніколи не зламається. Але найчастіше з розвитком асортименту техніки та збільшення кількості виробників якість нової техніки залишає бажати кращого. Багато сучасних виробників електроніки намагаються скоротити витрати і оптимізувати виробництво, тому якість матеріалів і програмного забезпечення часто страждає.
Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (073) 636-23-23 або написавши на пошту rem6362323@gmail.com