Ремонт ноутбуків

Remont-noutbukov-Kiyev

Ремонт ноутбуків в Києві за адекватною ціною. Потрібен ремонт блоку або роз’єму живлення ноутбука? Не знаєте скільки буде коштувати ремонт вашого ноутбука?
Заходьте до нас, ми проведемо БЕЗКОШТОВНУ діагностику і виконаємо необхідний ремонт: заміна матриці, ремонт батареї акумулятора, роз’єму живлення, чистка від пилу, установка і настройка ПО, видалення вірусів і багато іншого.

Що робити якщо портативний комп’ютер зламався? Все просто – необхідно звернутися в наш сервісний центр по ремонту ноутбуків. Ми зробимо все можливе, щоб повернути вашого електронного товариша до життя в максимально стислі терміни. У нас встановлені раціональні тарифи і вирішуються будь-які, навіть найскладніші проблеми, які виникають в процесі експлуатації портативної комп’ютерної техніки. Завдяки наявності сучасної матеріально-технічної бази та професіоналізму співробітників ми надаємо надійні гарантії якості. Ремонт комп’ютерів і ноутбуків виконується нами із застосуванням оригінальних сертифікованих комплектуючих і матеріалів, наданих провідними світовими виробниками.

Чим “хворіють” ноутбуки і як з цим боротися?

Найбільш частою причиною поломки портативних комп’ютерів є неакуратність користувача. Ноутбуки падають зі столів, купаються в каві або чаї, отримують майже смертельні удари при раптовому падінні зверху сторонніх предметів… Та хіба мало що може статися, результат один – повна або часткова відсутність ознак життя або, в кращому випадку, крайня нестабільність роботи операційної системи. Безумовно, до ноутбука слід ставитися дуже акуратно – все-таки це складна цифрова техніка. Однак якщо з нею і трапилася якась серйозна неприємність, наша майстерня з ремонту ноутбуків завжди готова усунути її наслідки і повернути потерпілого в лад.

Ні – проблемам з електроживлення!

Досить часто проблеми портативними комп’ютерами виникають через некоректну роботу системи живлення. На жаль, багато виробників в прагненні заощадити на собівартості виробництва і одночасно отримати надприбуток відверто лукавлять, заявляючи про якість, і, як не дивно, про ємності батареї. У підсумку, дійсно велика кількість візитів до нас в майстерню пов’язано якщо не з погіршенням показників системи електроживлення, то з повним виходом її з ладу. У більшості випадків найбільш раціональним рішенням є заміна батареї. Ми гарантуємо її грамотний підбір і коректну установку, але ремонт живлення ноутбука в Балашисі може не обійтися однією лише заміною акумулятора. Скачки напруги в електромережі нещадні і здатні спалити все що завгодно. Що говорити про мікроскопічні контакти на численних мікросхемах портативної комп’ютерної техніки? Якщо комп’ютер клієнта потрапив в таку неприємність, ми проводимо глибоку діагностику несправностей, що дозволяє нам виявити найменші пошкодження внутрішніх вузлів і програмного забезпечення. Також відзначимо, що незалежно від терміну служби техніки наших клієнтів, ми нерідко змушені проводити ремонт роз’єму живлення ноутбука. Цей вузол виходить з ладу із завидною постійністю у тих, хто багато часу проводить в дорозі або користується комп’ютером в різних непристосованих для цього місцях.

Дисплей – найбільш тендітна частина ноутбука

Немає нічого гіршого, ніж непрацюючий екран ноутбука. Найменші неприємності з ним здатні вивести з себе будь-якого користувача. Тому ремонт екрану ноутбука вимагає терміновості. І, звичайно ж, якості, адже він є чи не найдорожчим і складним компонентом пристрою.

На ремонт матриці на ноутбуці ціна залежить від багатьох факторів, в першу чергу від моделі конкретного комп’ютера. Чималу роль відіграє складність процедури зняття пошкодженої і установки нової деталі. Досить часто при виникненні проблем з дисплеєм потрібно не заміна матриці на ноутбуці, а ремонт з’єднувального шлейфу. Цей компонент схильний до сильного зносу на увазі того, що знаходиться в рухомій зоні портативного комп’ютера. Тому нерідко ламається або безповоротно втрачає надійність і якість контактів. На ремонт шлейфу ноутбука ціна формується на основі вартості запчастини, а також робіт, необхідних для її заміни.

Корпус і функціональні вузли портативного комп’ютера

Внутрішні компоненти ноутбуків захищені міцним корпусом, який, тим не менш, досить легко пошкодити. Ламається не тільки пластмаса, але і металеві компоненти, наприклад, петлі, які тримають кришку з матрицею, або рамка останньої. Ремонт, повна або часткова заміна корпусу на ноутбуці необхідні в терміновому порядку при найменших ознаках пошкоджень. Справа в тому, що при експлуатації комп’ютера з поламаним корпусом його материнська плата може деформуватися. В результаті на ній виникають мікротріщини, ноутбук перестає працювати, а його відновлення обходиться значно дорожче.

Одним з найслабших місць портативних комп’ютерів є клавіатура. Саме вона піддається найбільш інтенсивному впливу. Попадання під клавіші води, залишків їжі, кімнатної пилу і т.д. не сприяють підвищенню якості її роботи. А якщо цей компонент хоча б частково вийшов з ладу, комп’ютер стає некерований. Це означає, що необхідний терміновий ремонт-заміна клавіатури на ноутбуці повністю необхідна в рідкісних випадках. Зокрема, при попаданні на неї великої кількості води, особливо в складі солодкого чаю або кави, коли промити вузол не вдається, або при серйозних механічних пошкодженнях.

Наш сервісний центр також проводить ремонт тачпада ноутбука, який є одним з головних керуючих пристроїв останнього. Цей компонент може вийти з ладу через надмірно сильного впливу, подряпин, ударів, попадання води та ін нарешті, при необхідності ми можемо відновити працездатність будь-якого інтерфейсу портативного комп’ютера. Ремонт роз’єму для навушників на ноутбуці, портів USB, мережевого роз’єму і т.д. проводиться нами з використанням якісних деталей. Після ремонтних робіт або заміни ми ретельно тестуємо пристрій і тільки після того, як з’ясується, що він працює належним чином, повертаємо його клієнту.

Портативний комп’ютер – наш постійний супутник, тому раптове погіршення якості його роботи або вихід з ладу викликає крайній дискомфорт. При виникненні будь-яких подібних неприємностей звертайтеся в наш сервісний центр. Ми проводимо терміновий ремонт ноутбуків в Києві на вигідних умовах. Сервісний ремонт ноутбуків, нетбуків та іншої електроніки ми проводимо якісно і оперативно, дозволяючи клієнту заощадити час, гроші, сили і нерви.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com