Ремонт планшетів

Remont-planshetov-kiyev

Професійний ремонт планшетів Samsung, Apple Ipad, Acer, Asus, Samsung та ін в сервісному центрі “С-плюс”.

Планшет відрізняється від ноутбука або нетбука тим, що не має фізичної клавіатури. Замість неї використовується сенсорний екран. Цей клас портативної цифрової техніки забезпечується портами для підключення самих різних пристроїв і підтримує досить велику кількість форматів передачі даних. В цілому, планшети є більш зручними в експлуатації, ніж ноутбуки або нетбуки, проте в порівнянні з останніми сильніше схильні до зносу. Крім того, планшет має дещо обмежений функціонал, тому в більшості випадків така техніка використовується в якості мультимедійних і розважальних центрів. Хоча, основні робочі функції в них все-таки закладені: це графічні і текстові редактори, інтернет-браузери, засоби зв’язку і різні мобільні додатки, що дозволяють працювати з тим же комфортом, що і ноутбуки або нетбуки.
Відзначимо, що Планшети «хворіють» тим же, чим і вся інша портативна комп’ютерна техніка.

Серед найбільш поширених несправностей виділяються:

 • Механічні пошкодження. Це найчастіша проблема, з якою користувачі звертаються в сервісний центр по ремонту планшетів. Причини механічних пошкоджень можуть бути найрізноманітніші, від раптового удару сторонніми предметами до падіння на підлогу. В результаті може знадобитися або косметичний ремонт або заміна пошкоджених зовнішніх елементів, або повна заміна електроніки.
 • Проблеми зі звуком. Причин тому, що динаміки планшета не працюють, може бути кілька. У ряді випадків вони полягають в неправильних програмних налаштуваннях, які користувач може виправити і самостійно. Однак практика показує, що найбільш частими причинами відсутності звуку є несправний роз’єм для навушників або вийшла з ладу аудіокарта.
 • Неможливість з’єднання з мережею. Грамотну діагностику цієї проблеми може провести тільки кваліфікований фахівець. Тому при відсутності з’єднання необхідно звернутися в майстерню по ремонту планшетів. Відзначимо, що, наприклад, модуль Wi-Fi ламається вкрай рідко. Тому найбільш частими причинами відсутності з’єднання є неправильні настройки або некоректна робота прошивки планшета.
 • Проблеми із запуском. Якщо планшет не запускається, причини тому можуть бути найрізноманітніші, від некоректної роботи завантажувального програмного забезпечення до несправностей в лінії подачі живлення. У будь-якому випадку, якщо стандартні призначені для користувача кошти не допомагають, необхідний терміновий ремонт планшетів. В іншому випадку може статися втрата даних або повний вихід з ладу системи харчування, що, відповідно, спричинить за собою більш серйозні неприємності.
 • Некоректна робота тачскріна. При виходу з ладу сенсора планшета, користувач працювати не зможе, так як останній перестане реагувати на команди або буде сприймати їх некоректно. Джерелом проблеми можуть бути як програмні, так і апаратні неполадки, для усунення яких застосовують різні методи – від перепрошивки до заміни шлейфу або самого тачскріна. При необхідності заміни скла на планшеті ціна буде залежати від конкретної моделі пристрою.
 • Несправності дисплея. Дуже часто власники планшетів звертаються в ремонтну майстерню зі скаргами на некоректне зображення. У більшості випадків джерелом проблеми є несправна матриця або з’єднувальний шлейф. Діагностувати її досить просто-достатньо підключити пристрій до зовнішнього монітора. Не менш поширеними є механічні пошкодження екрану. Що саме вийшло з ладу – сенсор або матриця, допоможе зрозуміти грамотне діагностування.

Відзначимо, що ремонт екрану планшета майже завжди тягне за собою високі, близько половини вартості пристрою, витрати.

Одним із слабких місць електронного планшета є акумуляторна батарея. Внаслідок неправильної або неакуратної експлуатації, перепадів напруги в мережі та інших причин вона може вийти з ладу або втратити початкові споживчі якості. В цьому випадку пристрій не може працювати в автономному режимі або ж зовсім не включається.

Наш сервісний центр “С-плюс” пропонує повний спектр послуг з ремонту планшетних комп’ютерів. Ми працюємо з технікою будь-якої марки і надаємо надійні гарантії якості. Наші фахівці володіють багатим практичним досвідом і мають у своєму розпорядженні сучасне сервісне обладнання. Це дозволяє нам вирішувати будь-які завдання в стислі терміни.

Ми проводимо ремонт планшетів недорого. На ремонт планшетів ціни формуються в залежності від наступних факторів:

 • конструктивно-технічних особливостей конкретної моделі;
 • поточного стану пристрою;
 • складності поломки і оптимального методу її усунення;
 • вартості необхідних для ремонту комплектуючих і матеріалів;
 • терміновості ремонтних робіт.

Перед тим, як приступити до ремонту, наші фахівці проводять ретельну діагностику несправностей. Для цього нами використовуються різні методи, що дозволяє виявити найдрібніші дефекти в роботі внутрішніх компонентів планшета. Наш сервісний центр працює оперативно, а наші фахівці враховують індивідуальні потреби та побажання клієнта.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com