Генератори дизельні ENERSOL та INVO 20 кВт до 123 кВт

Пропонуємо до вашої уваги дизельні генератори ENERSOL та INVO. Ми займаємося продажом та обслуговуванням цих генераторних установок. Проектування, виробництво та випробування генераторних установок здійснюється на заводі Турції.

Телефонуйте, і ми підберемо для Вас електросилові установки під проекти електропостачання виробничих підприємств, закладів охорони здоров’я, громадських об’єктів. Наша компанія також допоможе з вибором генераторів для приватних будинків та котеджів. Ми робимо монтаж, здійснюємо обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт електроустановок.

Потужність генераторів підбирають за сумарним споживанням електроенергії та характером навантаження. Її величину вибирають із запасом у 20% від загальної потужності максимальної кількості одночасно підключених споживачів. При цьому необхідно врахувати, щоб навантаження не було меншим за допустиму мінімальну величину, зазначену в паспорті електроустановки. Занадто великий запас потужності негативно позначається на якості електроенергії, знижує термін служби генератора та економічно недоцільний.

Дизель-генераторні установки розрізняються за низкою технічних параметрів, за варіантами їх виконання та за призначенням. У модельному ряді ДГУ різних серій представлені пристрої у відкритому та контейнерному виконанні, а також генератори у шумозахисному кожусі. Широка гама продукції дозволяє зробити оптимальний вибір дизельних електростанцій побутового та промислового призначення.

Компанія “С-плюс” виконує комплексне постачання та монтаж обладнання і бере на себе його гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми можемо надати допомогу у складанні технічного завдання для проектувальників систем безперебійного постачання електроенергією.

Ціна та опис дизельних генераторів ENERSOL та INVO (витрати палива генератора, об’єм паливного баку, об’єм охолоджуваючої рідини в генераторі, об’єм масла в генераторі і т.д.)

Нашими клієнтами можуть стати власники чи керуючі різних комерційних, муніципальних чи житлових об’єктів. Генератори ENERSOL та INVO необхідні для забезпечення безперебійної роботи окремих систем котеджних селищ, житлових комплексів, фермерських господарств, фінансових організацій, будівельних та торгових майданчиків, медичних закладів. Широке застосування вони знаходять для забезпечення безперебійного живлення об’єктів IT-інфраструктури, наприклад, приміщень для встановлення серверів, call-центрів і центрів обробки даних.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com