Продаж генераторів

Компанія Walter Stahl отримала визнання у всьому світі за рахунок високої якості, функціональності та надійності.

Генератори Walter Stahl GF3 оснащуються надпотужними двигунами з глушником та міцним шумопоглинаючим корпусом. Генерує напругу як на 220 В, так і на 380 В. До переваг генераторів Walter Stahl можна віднести низький рівень споживання та шуму, надійність та тривалий термін служби.

Ці дизельні генератори підходить для промислового, сільськогосподарського та домашнього використання, для мобільних сервісних, монтажних та ремонтних бригад, а також, як аварійне джерело живлення. За допомогою генераторів Walter Stahl можна успішно підтримувати роботу інфраструктури громадських будівель, комерційних та сільськогосподарських підприємств, а також використовувати їх як системи аварійного електропостачання приватних будівель.

Ми пропонуємо до вашої уваги наступні моделі:

Генератор дизельний Walter Stahl GF3-16KW 16-20 кВт 3-х фазний

Генератор дизельний Walter Stahl GF3-21KW 21-25 кВт 3-х фазний

Генератор дизельний Walter Stahl GF-3 50KW 50-55 кВт 3-х фазний

Якщо за якимись параметрами генератор не підійшов, Ви можете ознайомитися з іншими пропозиціями турецького виробника ENERSOL та INVO, натиснувши на сюди.

Питання, які часто задають клієнти

ЯКИЙ ТИП ГЕНЕРАТОРА ВИБРАТИ ДЛЯ ДОМУ? ЧИМ КРАЩЕ БЕНЗИНОВІ?
Бензинові генератори найпопулярніші для резервного енергопостачання заміських будинків. Їх відрізняють низька вартість придбання та простота обслуговування. При цьому бажано їх розміщення в теплому приміщенні або в контейнері з обігрівом через обмеження температури навколишнього середовища.

БЕНЗИН ЧИ ДИЗЕЛЬ?
ЩО ВИБРАТИ?
Електростанції з дизельними двигунами мають значно більший ресурс, надійність і якість електроенергії. Але при цьому вони дорожчі, ніж бензогенератори порівнянної потужності, і мають велику вагу і габарити. Надійність запуску сучасного дизельного двигуна в умовах низьких температур вище, ніж у бензинового двигуна (за умови використання якісних сезонних ПММ), що особливо важливо при роботі з АВР.

ЧИ БУДЕ ГЕНЕРАТОР САМ ЗАВОДИТИСЯ ПРИ ЗНИКАННІ МЕРЕЖІ?
Так, якщо генератор обладнаний автоматично введення резерву (АВР). Блок АВР може бути підключений практично до будь-якого генератора з електростартером. У цьому випадку генератор може автоматично запускатися при зникненні напруги і вимикатися при відновленні.

У МЕНЕ 3Х ФАЗНЕ ВВЕДЕННЯ У ДІМ. ЯКИЙ МЕНІ ПОТРІБЕН ГЕНЕРАТОР?
У разі відсутності в будинку трифазних споживачів (наприклад електродвигунів на 400В) або за відсутності їх резервування, рекомендується встановлення однофазного генератора навіть при трифазному введенні. В іншому випадку можливий перекіс фаз генератора та вихід його з ладу.

ЧИ ПОТРІБНО ОБСЛУГОВУВАТИ ГЕНЕРАТОР?
Так, як і будь-який агрегат, генератор потребує періодичного обслуговування. Регламент робіт докладно описано в інструкції з експлуатації обладнання. Рекомендується довірити обслуговування електростанції кваліфікованим фахівцям.

ГАЗОВИЙ КОТЕЛ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ ВІД ГЕНЕРАТОРА?
Так, при правильному підключенні генератора до будинку та виконанні всіх вимог щодо глухозаземлення нейтралі, котел буде справно працювати і від мережі, і від резервного джерела електроенергії.

ЯКА СИНУСОІДА У ГЕНЕРАТОРА? ЧИ ПОТРІБЕН ІНВЕРТОР?
Сучасний високоякісний генератор навіть класичної схеми має на виході правильну синусоїду без суттєвих спотворень, рахунок чого від такого джерела надійно працює будь-яка електронна техніка. Інверторний генератор відрізняється малою вагою, габаритами, низьким шумом та витратою палива, що робить його незамінним у поході, на виїзді тощо, але такий тип генератора відрізняє дуже висока ціна і він не завжди має на виході синусоїду.

Компанія “С-плюс” пропонує не тільки продаж дизельних електростанцій Walter Stahl у місті Києві, а й також встановлення “під ключ” ( передпродажна підготовка, доставка, підключення, пусконалагоджувальні роботи), офіційне сервісне гарантійне та постгарантійне обслуговування.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com