Ремонт міні тракторів і райдерів

Remont minitraktoriv

Компанія “С-плюс” здійснює ремонт і обслуговування мінітракторів на базі власного центру в Києві. Ми надаємо кваліфіковану допомогу для техніки всіх марок і моделей, включаючи Husqvarna, Craftsman, Viking і багато інших.

Наша майстерня має бездоганну репутацію в Києві і області. Нам довіряють і нас обирають, тому що:

  • Ми здійснюємо ремонт райдерів і мінітракторів вже більше 3 років. За цей час ми придбали досвід і глибокі знання техніки даного типу.
  • Обслуговувати вашу техніку будуть кваліфіковані фахівці, які відмінно знають свою справу і врахують всі особливості конкретної марки і моделі.
  • Ми здійснюємо ремонт мінітракторів і райдерів як на базі центру, так і на виїзді. Якщо з якоїсь причини ви не можете доставити техніку в сервіс, наш співробітник прибуде до вас за попередньою домовленістю і по можливості усуне неполадки на місці.
  • Ми даємо від 3 місяців гарантії на всі види виконаних робіт. Однак, як показує практика, після звернення в нашу майстерню техніка служить без перебоїв і неполадок значно довше.

В рамках надання послуги “Ремонт райдерів” ми усуваємо несправності будь-якої складності, включаючи заміну всіх основних деталей і вузлів і відновлення двигуна. Поряд з цим на базі нашого центру ви можете провести всі необхідні профілактичні заходи. А саме: тестування працездатності мінітрактора або райдера, його зовнішнє очищення, контроль і заміна робочих рідин і витратних матеріалів, мастило рухомих частин і т. д.

При всіх перевагах наші ціни нижче середньоринкових в Києві і області. Діагностика у разі вашої згоди на усунення неполадок надається безкоштовно. Тому у нас ви можете зробити ремонт не тільки якісно, але і недорого.

Звертайтеся. Ми приймаємо заявки на ремонт і обслуговування мінітракторів і райдерів всі 7 днів на тиждень.

Найменування робітВартість робіт з ремонту мінітракторів і райдерів
Діагностикабезкоштовно (за умови ремонту у сервісі)
Комплексне технічне обслуговуваннявід 1800 грн.
Перебирання двигунавід 3200 грн.
Заміна акумулятора200 грн.
Заміна свічки запалювання100 грн.
Чистка паливної системивід 900 грн.
Заміна масляного фільтравід 100 грн.
Заміна повітряного фільтравід 100 грн.
Заміна карбюраторавід 200 грн.
Ремонт карбюраторавід 200 грн.

*Вартість робіт може бути змінена після проведення діагностики в залежності від марки, моделі і складності поломки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com