Підключення генераторів

Компанія “С-плюс” проводить монтаж та встановлення генераторів та електростанцій як у м.Києві, так і в інших регіонах.

Монтажні роботи зі встановлення електрогенератора поділяються на кілька етапів:

 • первинний виїзд;
 • складання монтажного кошторису та проектної документації;
 • підготовка об’єкта до інсталяції електростанції;
 • шеф монтаж;
 • повний монтаж;
 • договір на обслуговування.

ПЕРВИННИЙ ВИЇЗД

Початковий огляд необхідний для отримання інформації та характеристик основного та резервного навантаження об’єкта, у тому числі трифазного. Визначається довжина електросилових, керуючих та паливних магістралей з урахуванням матеріалу стін для дотримання їх закладання прийнятим нормам. Якщо електростанція встановлюється у приміщенні, то вивчається можливість його обладнання припливно-витяжною вентиляцією та системою відведення вихлопних газів.

У більшості рішень резервного електропостачання адміністративних, приватних будинків закладено принцип автоматичного керування процесом запуску генератора і перемикання між основним та резервним джерелами електрики за допомогою блоку АВР (автоматичне введення резерву). Популярниі останнім часом системи GSM комунікацій для SMS оповіщення та керування електростанцією з мобільного телефона.

АВР – це електромеханічний блок, який в автоматичному режимі відстежує наявність міської мережі та правильність її параметрів. За відсутності енергозабезпечення або критично низьких (високих) значень через кілька секунд він запускає генератор, а після нормалізації напруги переводить контактори блоку автоматики на живлення від основної мережі, потім зупиняє пристрій.

СКЛАДАННЯ МОНТАЖНОЇ ЗМІТИ ТА ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Інженер сервісно-монтажної служби на підставі даних первинного обстеження об’єкта складає монтажний кошторис з повним розрахунком робіт та матеріалів, а також з урахуванням можливих знижок та надає його замовнику для ознайомлення.

За потреби та за погодженням з клієнтом інженери підготують проектну документацію, яка буде додана до монтажного кошторису.

ПІДГОТОВКА ОБ’ЄКТУ ДО ІНСТАЛЯЦІЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Ці роботи включають підготовку майданчика під генераторну установку виходячи з розрахунку вагових і вібронавантажених характеристик для даного обладнання, встановлення і закріплення станції.

При перекомутації електрощита об’єкта відбувається виділення резервних споживачів на окрему лінію, якщо обрана схема використання генератора 220 В і блоку AVR 220 В при живленні від міста 380 В або 220 В. Таку схему використовують, коли на об’єкті потужність навантаження перевищує максимальну потужність бюджетного генератора.

ШЕФ МОНТАЖ

Найдоступніший і найчастіше затребуваний на етапі капітального будівництва заміських будинків та котеджних селищ так званий «Шеф монтаж».

 • Замовник самотужки, згідно з отриманими рекомендаціями інженерної служби, готує магістралі, фундамент, монтує генераторну установку тощо.
 • Сертифіковані інженери приймають виконані замовником монтажні роботи, перевіряють правильність електричних з’єднань, здійснюють контроль заправки електростанції робочими рідинами (олією, тосолом, газом, бензином або дизельним паливом, електролітом в акумуляторних батареях тощо).
 • Після реалізується підключення генератора, блоку АВР та інших систем управління до комутаційного вузла об’єкта, тестування генераторної установки та всього рішення загалом.
 • Далі відбувається здача робіт замовнику з оформленням актів розмежування та введення в експлуатацію міні-електростанції. Робляться позначки у сервісній документації до обладнання.

У висновку проводиться інструктаж замовника про правила та прийоми експлуатації генераторної установки.

ПОВНИЙ МОНТАЖ

 • Монтаж генератора «під ключ» здійснюється за затвердженим замовником кошторисом та досягнутими домовленостями.
 • Виконуються роботи з пункту “Підготовка об’єкта до інсталяції електростанції”.
 • Прокладку електричних, газових або дизельних магістралей організують, якщо дизельний генератор має додатковий бак.
 • Якщо установка проводиться у приміщенні, то виконується оснащення припливно-витяжною вентиляцією, системою відведення вихлопних газів та пожежогасіння, підігрівом у зимовий час, якщо приміщення не опалюється та інше.

Далі згідно з пунктом “Шеф монтаж”.

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ ГЕНЕРАТОРА В ІНШОМУ РЕГІОНІ

За бажанням замовника сертифіковані інженери сервісно-монтажної служби надають віддалені консультації, а також виїзд на об’єкти інших регіонів для монтажних робіт та обслуговування купленого у нас обладнання. Оплату проїзду та проживання бере на себе замовник.

ДОГОВІР НА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Для проведення ТО ви можете укласти договір із сертифікованим сервісним центром або скористатися послугами сервісно-монтажної служби, що робила монтаж та введення в експлуатацію генераторної установки.

Отримати необхідну консультацію можна, зателефонувавши за номерами (098) 200-33-88  , (050) 200-33-88 або написавши на пошту kievposlugi@gmail.com